"Nowoczesna Opieka Okołooperacyjna" - jedyna taka konferencja 3D!

Konferencja poświęcona jest tematowi opieki okołooperacyjnej i skierowana jest do specjalistów chirurgii ogólnej, onkologicznej i chirurgii klatki piersiowej oraz do anestezjologów, którzy współpracują z nimi na bloku operacyjnym.

Dołącz do nas i uczestnicz w wydarzeniu w pełni zrealizowanym w środowisku trójwymiarowym.

Poruszaj się po przestrzeni konferencyjnej za pomocą wybranego przez siebie avatara, rozmawiaj z pozostałymi uczestnikami za pomocą połączeń głosowych lub czatu tekstowego, oglądaj wykłady na żywo, odwiedzaj stoiska wystawiennicze, rozmawiaj z przedstawicielami i pobieraj materiały merytoryczne oraz promocyjne.

Zarejestruj się!

Program konferencji

- Zasady nowoczesnej opieki okołooperacyjnej (prof. dr hab. n. med. Stanisław Kłęk)
- Przygotowanie do zabiegu: strona chirurgiczna (prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr)
- Przygotowanie do zabiegu: strona anestezjologiczna (dr hab. n. med. Katarzyna Sierakowska, prof. UMK.)
- Prehabilitacja – podsumowanie (prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz)
- Zabieg: przebieg od strony chirurgicznej: technika zabiegu / drenaż / zgłębnik (prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr / prof. dr hab. n. med. Stanisław Kłęk)
- Zabieg: przebieg od strony anestezjologicznej: płyny dożylne / leczenie p-bólowe / prewencja nudności i wymiotów (dr hab. n. med. Mirosław Czuczwar)
- Powikłana rana pooperacyjne / przetoka – jak leczyć? (prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz)
- Dyskusja (moderatorzy: dr hab. n. med. Katarzyna Sierakowska, prof. UMK. / prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz)

Rejestracja

Drogi Użytkowniku, dokonując rejestracji w Serwisie oświadczasz, że posiadasz uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza lub lekarza dentysty. Informujemy, iż autentyczność wprowadzonych przez Ciebie danych jest weryfikowana na Twoje żądanie za pomocą Centralnego Rejestru Lekarzy i Lekarzy Dentystów Rzeczypospolitej Polskiej należącego do Naczelnej Izby Lekarskiej.

Wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na konferencję on-line.
* Pole wymagane

Informacje presonalne

Miejsce pracy

Informacje kontaktowe

Weryfikacja prawa wykonywania zawodu lekarza oraz lekarza dentysty

 

W trakcie uczestnictwa w wydarzeniu Twoje dane: imię, nazwisko, podane w czasie rejestracji mogą być widoczne dla innych uczestników wydarzenia podczas korzystania z aplikacji konferencyjnej 3D nad postacią wybranego avatara.

Jeśli zechce Pan/Pani otrzymywać od firmy Baxter komunikację marketingową drogą elektroniczną na temat naszych produktów, usług i wydarzeń, prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej oraz wyrażenie zgód poniżej.