"Wszystko co powinieneś wiedzieć o przewlekłej chorobie nerek i sposobach jej leczenia"

2 grudnia

w godzinach 18:00 - 20:00

Numer materiału PLMP/MG2/20-0067 Data zatwierdzenia: Wrzesień 2020

Witaj na stronie rejestracji

W imieniu Baxter Education Center serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w sesji informacyjno-edukacyjnej online kierowanej do wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z przewlekłą niewydolnością nerek.

Zapraszamy pacjentów, opiekunów i ich rodziny. Wszystkich, którzy żyją z chorobą nerek oraz ich bliskich. W programie przewidziano tematy dotyczące diagnostyki, metod leczenia przewlekłej niewydolności nerek oraz aspektów psychologicznych, które zostaną przedstawione przez wybitnych specjalistów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz firmy Baxter. Będzie to też okazja do wysłuchania głosu pacjenta, który przedstawi swoje doświadczenia związane z dializoterapią i przeszczepieniem nerki.

Wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na spotkanie.

Informacje presonalne
Informacje kontaktowe
Organizator wydarzenia, firma Baxter Polska Sp. z o.o., ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa, przetwarza dane osobowe w celu organizacji i przeprowadzenia wydarzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania. Pełna treść Informacji o przetwarzaniu danych dla uczestników webinaru: przeczytaj. Po zakończeniu wydarzenia prześlemy do uczestników krótką ankietę na temat przebiegu wydarzenia. Prosimy o jej wypełnienie.